fbpx
bgsqenmkroru
Adresa:
Blvd Car Boris III 245
София
E-mail:
Kjo adresë emaili mbrohet nga reklamat e padëshiruara. Ju duhet të aktivizoni JavaScript për ta parë atë.
Telefon:
02 482 96 98 - pishina dhe pajisje pishinash; 02 996 47 55 - pishina dhe artikuj të kopshtit dhe fryrës, porosi me telefon, referencë për porosi online
Celular:
0876 34 30 73
Dergo nje email. Të gjitha fushat e shënuara me një yll (*) janë të nevojshme.
Më shumë informacion:

Në ditët e nxehta të verës, telefonat e kontaktit janë shpesh të zënë. Kërkojmë nga klientët tanë, nëse për shembull, telefoni për sende të fryra, mallra kopshti apo porosie ju jep statusin e zënë, të presin dhe të mos telefonojnë për produkte të tjera në mënyrë që të shërbehen me cilësi. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni me e-mail: Kjo adresë emaili mbrohet nga reklamat e padëshiruara. Ju duhet të aktivizoni JavaScript për ta parë atë. ose përmes Skype baseini.net.

 

PISHINA DHE PAJISJE TE PISHINAVE TE SPECIALIZUARA - telefoni 02 482 96 98

- pishina të parafabrikuara Azuro, Ibiza, pishina panel Fort Wayne, pishina monolitike Calypso, Compact;

- informacion rreth instalimit (përfshirë përgatitjen e vendit);

- preparate për mirëmbajtjen e ujit;

- filtra dhe pajisje për pishina;

 

PRODUKTET E KOPSHTIT DHE TË FRYSHME (PERFSHIRË PISHINAT E FRYSHME), STATUSI I POROSISË - telefoni 02 996 47 55

- porositni me telefon pishina dhe sende të tjera që fryhen;

- mobilje kopshti, varka, grila, trampolina etj. produkte kopshti;

- pyetje për statusin e porosive online;

- kërkesat për stoqet dhe kohën e dorëzimit;

 

Orari i punës: e hënë-e premte 10.00-18.00

 

Полезно

Dimërimi i pishinës

Dimërimi i pishinës

1. Pastrimi i pishinës

• Para se të mbushni me ujë, pastroni muret dhe fundin e pishinës nga papastërtitë. Për mure, përdorni produktin Azuro Clear Forte. Vendoseni mbi një sfungjer Azuro Clear Forte dhe aplikojeni në folenë e ndotur dhe lëreni për 10 minuta. Pastroni zonat e kontaminuara me një sfungjer dhe shpëlajeni tërësisht me ujë. Në rast të ndotjes së madhe, përsëritni procedurën përkatëse.

  • Hiqni mbeturinat e mëdha nga uji dhe nga fundi i pishinës duke përdorur një dorezë dhe një rrjetë të thellë.

  2. Kontrolloni shërbimin e instalimit elektrik ...

Procesi i prapambetjes

lajm

Pool Ibiza në serinë e re të bTV

Pool Ibiza në serinë e re të bTV

Direkt nga seti i superproduksionit të ri të bTV, ju prezantojmë pishinën Ibiza 4. Çdo natë në prime time, teleshikuesit do të kenë mundësinë të shijojnë një serial, përmasat e të cilit deri më tani janë të panjohura për kinemanë bullgare. Seriali do të xhirohet në vende të ndryshme të botës, dhe pishina është instaluar në një nga vendet e xhirimeve në Qendrën Kinematografike Boyana në ultësirën idilike të Vitoshës. Krijuesit e serialit i mbajnë sekret detajet e komplotit dhe xhirimet vazhdojnë çdo ditë. Ne në Baseini.NET jemi krenarë që...

Procesi i prapambetjes

Marrëdhënia me klientin

Shpëtoni se jeni për ne

Shpëtoni se jeni për ne

PISHINA EU EOOD

Bulstat: BG202491685 

 

Telefon: +359 (0) 2 482 96 98


Mob. Telefoni: 0876 34 30 73 

Skype: Baseini.net

 

Zyrë qendrore: Sofje, Blvd Car Boris III 245.

e-mail: sales / @ / baseini.net

 

Orari i punës: e hënë - e premte 10.00 - 18.00; E shtuna dhe e diela - ditë pushimi;

 

Procesi i prapambetjes

Produktet e fundit

Produkt i rastësishëm

Mbushës për tabletat me klor Bestway
28,50 BGN
Zgjedhja e ngjyrave
Pool Jet me fletë pishinë
2250,00 BGN
Pamje
Wall Falls për Miami Pools
785,00 BGN
Размер