fbpx
bgsqenmkroru

Për ne

 

 

MOUNTFIELD - REPUBLIKA ÇEKE

Pools.NET është përfaqësuesi zyrtar për Bullgarinë, Rumaninë dhe Turqinë i fabrikës çeke Mountfield, e cila është prodhuesi më i madh i pishinave të parafabrikuara në Evropë. Njëzet vjet eksperiencë, mbi 1500 punonjës, një rrjet shitjesh me 71 hipermarkete kopshtesh të veta në Republikën Çeke dhe Sllovaki dhe prodhimi i 120 000 pishinave në vit janë vetëm disa nga parakushtet që garantojnë cilësinë evropiane të ofruara nga produktet. Më shumë rreth bimës, mund të shihni këtu: www.mountfield-export.com

   foto mtf    foto mtf 2    foto mtf 3    foto mtf 4

 

PISHINA NR

certifikatëPools.NET është dyqani i parë online për pishina në Bullgari, në pronësi të Pools EU Ltd. - një lider në shitjet dhe ndërtimin e pishinave familjare dhe një importues i drejtpërdrejtë i produkteve të ofruara. Për ne klienti dhe dëshirat e tij janë të parat dhe ne do bëni gjithçka që është e mundur, si dhe për të dorëzuar produktin që keni hequr shpejt dhe saktë, si dhe për të marrë këshilla të dobishme në lidhje me instalimin, kohën e dorëzimit dhe karakteristikat e produktit dhe garancinë e tij.

Të gjitha pishinat, preparatet dhe aksesorët e ofruar nga ne janë të cilësisë së dëshmuar të markave - MOUNTFIELD - Republika Çeke, HAYWARD - Francë, SPECK PUMPEN - Gjermani, FORT WAYNE - SHBA dhe çmimet pa konkurrencë në tregun bullgar.

 

 

PROCESI I PRODHIMIT

Dy objekte prodhimi për prodhimin e pishinave, produkteve të ujit, paneleve diellore, dusheve diellore, rrymave të kundërta. Materialet e cilësisë së lartë, teknologjia unike dhe punimi i saktë janë garanci për cilësinë evropiane të produkteve të prodhuara.

  

 

Полезно

Dimërimi i pishinës

Dimërimi i pishinës

1. Pastrimi i pishinës

• Para se të mbushni me ujë, pastroni muret dhe fundin e pishinës nga papastërtitë. Për mure, përdorni produktin Azuro Clear Forte. Vendoseni mbi një sfungjer Azuro Clear Forte dhe aplikojeni në folenë e ndotur dhe lëreni për 10 minuta. Pastroni zonat e kontaminuara me një sfungjer dhe shpëlajeni tërësisht me ujë. Në rast të ndotjes së madhe, përsëritni procedurën përkatëse.

  • Hiqni mbeturinat e mëdha nga uji dhe nga fundi i pishinës duke përdorur një dorezë dhe një rrjetë të thellë.

  2. Kontrolloni shërbimin e instalimit elektrik ...

Procesi i prapambetjes

lajm

Pool Ibiza në serinë e re të bTV

Pool Ibiza në serinë e re të bTV

Direkt nga seti i superproduksionit të ri të bTV, ju prezantojmë pishinën Ibiza 4. Çdo natë në prime time, teleshikuesit do të kenë mundësinë të shijojnë një serial, përmasat e të cilit deri më tani janë të panjohura për kinemanë bullgare. Seriali do të xhirohet në vende të ndryshme të botës, dhe pishina është instaluar në një nga vendet e xhirimeve në Qendrën Kinematografike Boyana në ultësirën idilike të Vitoshës. Krijuesit e serialit i mbajnë sekret detajet e komplotit dhe xhirimet vazhdojnë çdo ditë. Ne në Baseini.NET jemi krenarë që...

Procesi i prapambetjes

Marrëdhënia me klientin

Shpëtoni se jeni për ne

Shpëtoni se jeni për ne

PISHINA EU EOOD

Bulstat: BG202491685 

 

Telefon: +359 (0) 2 482 96 98


Mob. Telefoni: 0876 34 30 73 

Skype: Baseini.net

 

Zyrë qendrore: Sofje, Blvd Car Boris III 245.

e-mail: sales / @ / baseini.net

 

Orari i punës: e hënë - e premte 10.00 - 18.00; E shtuna dhe e diela - ditë pushimi;

 

Procesi i prapambetjes

Produktet e fundit

Produkt i rastësishëm

Mbushës për tabletat me klor Bestway
28,50 BGN
Zgjedhja e ngjyrave
Pool Jet me fletë pishinë
2250,00 BGN
Pamje
Wall Falls për Miami Pools
785,00 BGN
Размер