fbpx
bgsqenmkroru

Shitesit me te mire

Gjithçka për pishinën, saunën, SPA-në tuaj!

dyqan

Baseini.NET është dyqani më i madh online bullgar për pishina të parafabrikuara familjare dhe aksesorë për to. Ne jemi përfaqësues zyrtar që nga viti 2007 për Bullgarinë, Rumaninë, Serbinë, Gjermaninë dhe Turqinë e prodhuesit më të madh evropian - fabrikës çeke Mountfield pasi gjithashtu ofrojmë një gamë të plotë shërbimesh për ndërtimin, instalimin, riparimin dhe mirëmbajtjen e pishinave, xhakuzëve, efektet e ujit, sauna, banja me avull dhe pajisje të tjera uji dhe spa.

Ndertim pishinash dhe xhakuzi

Ndertim pishinash dhe xhakuzi

Ne do ta kthejmë pishinën tuaj të ëndrrave në realitet. Dëshironi një dizajn unik dhe unik, ekzekutim luksoz dhe teknologjitë më të fundit për ta bërë pishinën tuaj unike? Na kontaktoni dhe do të merrni një ofertë sa më shpejt të jetë e mundur dhe me çmime konkuruese.

Duke u ngarkuar ...
Instalimi i saunave dhe banjave me avull

Instalimi i saunave dhe banjave me avull

Ndërtimi i saunave dhe banjave me avull me porosi është një shërbim plotësisht fleksibël për sa i përket hapësirës, ​​formës, pajisjeve, materialit dhe llojit të objektit. Zgjidhje standarde ose dizajni, e garantuar për t'u mbushur me dizajn elegant dhe pajisje të teknologjisë së lartë.

Duke u ngarkuar ...
Riparimi dhe mirëmbajtja

Riparimi dhe mirëmbajtja

A keni tashmë një pishinë, sauna, xhakuzi, banjë me avull ose pajisje të tjera uji ose spa jashtë periudhës së garancisë që ka nevojë për riparim, rinovim, diagnostikim ose mirëmbajtje? Na kontaktoni dhe ekipi ynë i profesionistëve do të ofrojë zgjidhjen më të mirë me kompetencë dhe shpejt.

Duke u ngarkuar ...

Полезно

Dimërimi i pishinës

Dimërimi i pishinës

1. Pastrimi i pishinës

• Para se të mbushni me ujë, pastroni muret dhe fundin e pishinës nga papastërtitë. Për mure, përdorni produktin Azuro Clear Forte. Vendoseni mbi një sfungjer Azuro Clear Forte dhe aplikojeni në folenë e ndotur dhe lëreni për 10 minuta. Pastroni zonat e kontaminuara me një sfungjer dhe shpëlajeni tërësisht me ujë. Në rast të ndotjes së madhe, përsëritni procedurën përkatëse.

  • Hiqni mbeturinat e mëdha nga uji dhe nga fundi i pishinës duke përdorur një dorezë dhe një rrjetë të thellë.

  2. Kontrolloni shërbimin e instalimit elektrik ...

Procesi i prapambetjes

lajm

Pool Ibiza në serinë e re të bTV

Pool Ibiza në serinë e re të bTV

Direkt nga seti i superproduksionit të ri të bTV, ju prezantojmë pishinën Ibiza 4. Çdo natë në prime time, teleshikuesit do të kenë mundësinë të shijojnë një serial, përmasat e të cilit deri më tani janë të panjohura për kinemanë bullgare. Seriali do të xhirohet në vende të ndryshme të botës, dhe pishina është instaluar në një nga vendet e xhirimeve në Qendrën Kinematografike Boyana në ultësirën idilike të Vitoshës. Krijuesit e serialit i mbajnë sekret detajet e komplotit dhe xhirimet vazhdojnë çdo ditë. Ne në Baseini.NET jemi krenarë që...

Procesi i prapambetjes

Marrëdhënia me klientin

Shpëtoni se jeni për ne

Shpëtoni se jeni për ne

PISHINA EU EOOD

Bulstat: BG202491685 

 

Telefon: +359 (0) 2 482 96 98


Mob. Telefoni: 0876 34 30 73 

Skype: Baseini.net

 

Zyrë qendrore: Sofje, Blvd Car Boris III 245.

e-mail: sales / @ / baseini.net

 

Orari i punës: e hënë - e premte 10.00 - 18.00; E shtuna dhe e diela - ditë pushimi;

 

Procesi i prapambetjes

shërbimet

Dorëzimi -30%

Dërgesë me 30% zbritje nga tarifat Econt.

Karta VIP Club

Program për klientët besnikë.

Instalimi

Instalim profesional ose "Bëje vetë".

A keni pyetje?

telefoni 02/482 96 98; email: sales@baseini.net

Produktet e fundit

Produkt i rastësishëm

Trampolinë për të kërcyer në pishinë
1320,00 BGN
Размер