fbpx
bgsqenmkroru
Адреса:
Бул. Цар Борис III 245
София
Е-пошта:
Оваа адреса за е-пошта е заштитена од спамботови. Потребен ви е вклучен JavaScript за да го видите.
Телефон:
02 482 96 98 - базени и опрема за базени; 02 996 47 55 - базени и предмети во градината и надувување, нарачки по телефон, препорака за нарачки преку Интернет
Мобилен:
0876 34 30 73
Испратете е-пошта. Сите полиња обележани со sterвездичка (*) се задолжителни.
Повеќе информации:

За време на жешките денови на летото, контактните телефони се често зафатени. Ги замолуваме нашите клиенти, ако, на пример, телефонот за предмети што се надувуваат, градинарски производи или статусот на нарачката зафаќа, да почекаат и да не се јавуваат на телефон за други производи за да можат да се сервираат квалитетно. Можете исто така да не контактирате преку е-маил: Оваа адреса за е-пошта е заштитена од спамботови. Потребен ви е вклучен JavaScript за да го видите. или преку Skype baseini.net.

 

ПЛАЗНИ ЛИЧНИЦИ И СПЕЦИЈАЛИЗИРАН ОПРЕМА ЗА БАЗЕН - телефон 02 482 96 98

- монтажни базени Азуро, Ибица, панелни базени Форт Вејн, монолитни базени Калипсо, Компактен;

- информации за инсталацијата (вклучително и подготовка на страницата);

- препарати за одржување на вода;

- филтри и опрема за базени;

 

Градина и производи со надувување (вклучително и базени со надувување), статус на порачки - телефон 02 996 47 55

- нарачајте по телефон базени на надувување и други предмети на надувување;

- градинарски мебел, чамци, скари, тобогани, итн. градинарски производи;

- прашања за статусот на нарачки преку Интернет;

- пребарувања за акции и време на испорака;

 

Работно време: понеделник-петок 10.00-18.00 часот

 

Полезно

Зимување на базенот

Зимување на базенот

1. Чистење на базенот

• Пред да наполните вода, исчистете ги wallsидовите и дното на базенот од нечистотија. За wallsидови, користете го производот Azuro Clear Forte. Ставете Azuro Clear Forte на сунѓер и ставете го на извалканата фолија. Оставете 10 минути. Исчистете ги контаминираните места со сунѓер и исплакнете темелно со вода. Во случај на големо валкање, повторете ја соодветната постапка.

  • Отстранете ги големите остатоци од водата и од дното на базенот користејќи рачка и длабока мрежа.

  2. Проверете ја услужливоста на електричната инсталација ...

Прочитај повеќе

Новини

Базен Ибица во новата серија на бТВ

Базен Ибица во новата серија на бТВ

Директно од сетот на новата супер-продукција на бТВ, ви го претставуваме базенот Ибица 4. Секоја вечер во ударен термин, телевизиските гледачи ќе имаат можност да уживаат во серија чијашто размера досега не е позната за бугарската кинематографија. Серијата ќе се снима во различни делови на светот, а базенот е инсталиран на едно од местата за снимање во кино центарот Бојана, во идиличните подножје на Витоша. Креаторите на серијата ги чуваат во тајност деталите за заплетот, а снимањето продолжува секој ден. Ние во Baseini.NET сме горди што со ...

Прочитај повеќе

Односи со клиенти

Контактирајте не

Контактирајте не

БАЗЛИ ЕУ EOOD

Булстат: BG202491685 

 

Телефон: +359 (0) 2 482 96 98


Моб. Телефон: 0876 34 30 73 

Скајп: Baseini.net

 

Главна канцеларија: Софија, бул. „Цар Борис Трети“ 245.

е-пошта: продажба / @ / baseini.net

 

Работно време: понеделник - петок 10.00 - 18.00 часот; Сабота и недела - слободни денови;

 

Прочитај повеќе

Најнови производи

Случаен производ

Филер за таблети со хлор Bestway
28,50 лв
Избор на боја
Базен џет со фолија за базен
2250,00 лв
Прикажи ги
Вол паѓа за базени во Мајами
785,00 лв
Големина