fbpx
bgsqenmkroru

За нас

 

 

МАНТФИЛД - ЧЕШКА РЕПУБЛИКА

Базени. NET е официјален претставник за Бугарија, Романија и Турција на чешката фабрика „Маунтфилд“, која е најголемиот производител на монтажни базени во Европа. Дваесетгодишно искуство, над 1500 вработени, продажна мрежа од 71 сопствен градинарски хипермаркети во Чешка и Словачка и производство на 120 базени годишно се само некои од предусловите што гарантираат производи понудени со европски квалитет. Повеќе за растението, можете да видите тука: www.mountfield-export.com

   фотографија од мтф    мтф фото2    мтф фото3    мтф фото4

 

ПЛАВАА БРЗИ.БР

сертификатБазени. NET е првата онлајн продавница за базени во Бугарија, сопственост на Pools EU Ltd. - лидер во продажба и изградба на семејни базени и директен увозник на понудените производи. За нас клиентот и неговите желби се на прво место и ние ќе сториме се што е можно , како и за испорака на производот што го отстранивте брзо и правилно, како и да добивате корисни совети во врска со инсталацијата, времето на испорака и карактеристиките на производот и неговата гаранција.

Сите базени, препарати и додатоци понудени од наша страна се со докажан квалитет на брендовите - МАНТФИЛД - Чешка, ХЕЈВАРД - Франција, СПЕК ПУМПАН - Германија, ФОРТ ВЕЈН - САД и цени без конкуренција на бугарскиот пазар.

 

 

ПРОИЗВОДСТВЕН ПРОЦЕС

Две производствени згради за производство на базени, водни производи, соларни панели, соларни тушеви, контра струи. Висококвалитетни материјали, уникатна технологија и прецизна изработка се гаранција за европскиот квалитет на произведените производи.

  

 

Полезно

Зимување на базенот

Зимување на базенот

1. Чистење на базенот

• Пред да наполните вода, исчистете ги wallsидовите и дното на базенот од нечистотија. За wallsидови, користете го производот Azuro Clear Forte. Ставете Azuro Clear Forte на сунѓер и ставете го на извалканата фолија. Оставете 10 минути. Исчистете ги контаминираните места со сунѓер и исплакнете темелно со вода. Во случај на големо валкање, повторете ја соодветната постапка.

  • Отстранете ги големите остатоци од водата и од дното на базенот користејќи рачка и длабока мрежа.

  2. Проверете ја услужливоста на електричната инсталација ...

Прочитај повеќе

Новини

Базен Ибица во новата серија на бТВ

Базен Ибица во новата серија на бТВ

Директно од сетот на новата супер-продукција на бТВ, ви го претставуваме базенот Ибица 4. Секоја вечер во ударен термин, телевизиските гледачи ќе имаат можност да уживаат во серија чијашто размера досега не е позната за бугарската кинематографија. Серијата ќе се снима во различни делови на светот, а базенот е инсталиран на едно од местата за снимање во кино центарот Бојана, во идиличните подножје на Витоша. Креаторите на серијата ги чуваат во тајност деталите за заплетот, а снимањето продолжува секој ден. Ние во Baseini.NET сме горди што со ...

Прочитај повеќе

Односи со клиенти

Контактирајте не

Контактирајте не

БАЗЛИ ЕУ EOOD

Булстат: BG202491685 

 

Телефон: +359 (0) 2 482 96 98


Моб. Телефон: 0876 34 30 73 

Скајп: Baseini.net

 

Главна канцеларија: Софија, бул. „Цар Борис Трети“ 245.

е-пошта: продажба / @ / baseini.net

 

Работно време: понеделник - петок 10.00 - 18.00 часот; Сабота и недела - слободни денови;

 

Прочитај повеќе

Најнови производи

Случаен производ