fbpx
bgsqenmkroru

Најпродавани

Сè за вашиот базен, сауна, СПА!

купуваат

Baseini.NET е најголемата бугарска онлајн продавница за семејни монтажни базени и додатоци за нив. Ние сме официјален претставник од 2007 година за Бугарија, Романија, Србија, Германија и Турција на најголемиот европски производител - фабриката во Чешка „Маунтфилд“ бидејќи нудиме и цела палета на услуги за изградба, инсталација, поправка и одржување на базени, џакузи, ефекти на вода , сауни, парни бањи и друга опрема за вода и спа.

Изградба на базени и џакузи

Изградба на базени и џакузи

Вашиот базен од соништа ќе го претвориме во реалност. Дали сакате уникатен и уникатен дизајн, луксузно извршување и најнови технологии за да го направите вашиот базен уникатен? Контактирајте не и ќе добиете понуда што е можно поскоро и по конкурентни цени.

Се вчитува ...
Инсталација на сауни и парни бањи

Инсталација на сауни и парни бањи

Изградбата на сауни и парни бањи по нарачка е целосно флексибилна услуга во однос на просторот, обликот, опремата, материјалот и видот на објектот. Стандардно или дизајнско решение, гарантирано дека ќе биде исполнето со елегантен дизајн и високо-технолошка опрема.

Се вчитува ...
Поправка и одржување

Поправка и одржување

Дали веќе имате базен, сауна, џакузи, парна бања или друга вода или спа опрема надвор од гарантниот период, за што е потребна поправка, реновирање, дијагностика или одржување? Контактирајте не и нашиот тим на професионалци ќе го понудиме најдоброто решение компетентно и брзо.

Се вчитува ...

Полезно

Зимување на базенот

Зимување на базенот

1. Чистење на базенот

• Пред да наполните вода, исчистете ги wallsидовите и дното на базенот од нечистотија. За wallsидови, користете го производот Azuro Clear Forte. Ставете Azuro Clear Forte на сунѓер и ставете го на извалканата фолија. Оставете 10 минути. Исчистете ги контаминираните места со сунѓер и исплакнете темелно со вода. Во случај на големо валкање, повторете ја соодветната постапка.

  • Отстранете ги големите остатоци од водата и од дното на базенот користејќи рачка и длабока мрежа.

  2. Проверете ја услужливоста на електричната инсталација ...

Прочитај повеќе

Новини

Базен Ибица во новата серија на бТВ

Базен Ибица во новата серија на бТВ

Директно од сетот на новата супер-продукција на бТВ, ви го претставуваме базенот Ибица 4. Секоја вечер во ударен термин, телевизиските гледачи ќе имаат можност да уживаат во серија чијашто размера досега не е позната за бугарската кинематографија. Серијата ќе се снима во различни делови на светот, а базенот е инсталиран на едно од местата за снимање во кино центарот Бојана, во идиличните подножје на Витоша. Креаторите на серијата ги чуваат во тајност деталите за заплетот, а снимањето продолжува секој ден. Ние во Baseini.NET сме горди што со ...

Прочитај повеќе

Односи со клиенти

Контактирајте не

Контактирајте не

БАЗЛИ ЕУ EOOD

Булстат: BG202491685 

 

Телефон: +359 (0) 2 482 96 98


Моб. Телефон: 0876 34 30 73 

Скајп: Baseini.net

 

Главна канцеларија: Софија, бул. „Цар Борис Трети“ 245.

е-пошта: продажба / @ / baseini.net

 

Работно време: понеделник - петок 10.00 - 18.00 часот; Сабота и недела - слободни денови;

 

Прочитај повеќе

услуги

Испорака -30%

Испорака со 30% попуст од тарифите на Еконт.

Картичка за ВИП-клуб

Програма за лојални клиенти.

Инсталација

Професионална инсталација или "Направете го тоа сами".

Имате прашања?

телефон 02/482 96 98; е-пошта: sales@baseini.net

Најнови производи

Случаен производ

Отскочна даска за скокање во базен
1320,00 лв
Големина